تراکت های معرفی محصولات کوپرویژن
پروژه های طراحی گرافیک و چاپ انجام شده برای شرکت نامی طب پارسه

پروژه های انجام شده طراحی گرافیک و چاپ

نامی طب پارسه

شروع همکاری با نامی طب پارسه با طراحی گواهینامه و تندیس سیزدهمین کنگره سراسری علمی اپتومتری کشور که با اسپانسری این شرکت برگزار شد، همراه بود. پس از اتمام کنگره امور طراحی خود شرکت به عهده استودیو قرار گرفت. از جمله طراحی کاتالوگ ها، بروشور ها، اوراق اداری، پوسترها و ... سپس با همکاری بخش علمی شرکت نامی طب پارسه، ماهنامه تخصصی اپتومتری نامی جهت افزایش دانش علمی اپتومتری کشور برای پزشکان و متخصصان به صورت تخصصی طراحی، صفحه آرایی و چاپ شد و در اختیار ایشان قرار گرفت.

شرکت نامی طب پارسه نماینده لنز های طبی و رنگی کوپرویژن (آمریکا و انگلستان) و ادور (ایتالیا) در ایران است. با بررسی خط مشی ها طراحی و مطالعه برند بوک شرکت های مذکور، طراحی بروشور و کاتالوگ برای این برند ها شروع شد و مورد تایید ایشان قرار گرفت. چاپ تمامی امور نیز توسط استودیو گرافیک جوهری انجام شد. تجربه همکاری با بهترین های صنعت اپتومتری و چشم پزشکی و کمپانی های تراز اول این حوزه از افتخارات استودیوی ماست که همچنان به ادامه این همکاری می بالیم.

چاپ بروشور لنزهای تماسی رنگی کوپرویژن و ادور
چاپ پوستر لنز رنگی ادور
چاپ استند لنزهای تماسی رنگی ادور
چاپ ساک دستی نماینده فروش لنز رنگی ادور
طراحی بروشور ۳ لتی لنزهای رنگی روزانه ادور
چاپ کاتالوگ لنزهای رنگی روزانه ادور
چاپ بروشور لنزهای رنگی روزانه و فصلی ادور
چاپ بروشور لنزهای رنگی روزانه و فصلی ادور داخلی
چاپ پوستر های لنز رنگی ادور
چاپ رول آپ لنز بایوفینیتی کوپرویژن
چاپ پوستر محلول شستشوی لنز جدید کوپرویژن
چاپ تراکت های معرفی محصولات کوپرویژن

شیوه طراحی

طراحی های انجام شده در استودیو گرافیک جوهری با توجه به سلیقه و درخواست مشتریان انجام می شوند و صرفا بیانگر حداکثر توانایی استودیو نیست. از زمان انجام این پروژه تا به امروز، ما پیشرفت هایی بسیاری کرده ایم. زیرا همواره رو به پیشرفت هستیم و هر لحظه خود را در حال آموزش قرار می دهیم. تجربه همکاری با مشتریان مختلف از داخل و خارج از کشور به ما نکات فراوانی را آموزش می دهد و از دریچه یادگیری به همکاری با مشتریانمان نگاه می کنیم. تفاوت در سلیقه ها منجر به ایجاد زیبایی می شود. پیشنهاد ما این است که برای شروع پروژه تان همین الان اقدام کنید و توانایی استودیو را با سلیقه خودتان محک بزنید. همینطور برای دیدن نمونه کارهای بیشتر با کلیک روی اینجا صفحه جدیدی را باز کنید.

فرصت همکاری فراهم است.

با طراحی های تاثیر گذار و تبلیغات با استراتژی، هدفمند و هوشمند، عادی بودن و صرفا زیبا بودن را کنار میزنیم و شما را فراموش نشدنی خواهیم کرد.