انجمن علمی اپتومتری ایران
پروژه های طراحی گرافیک و چاپ انجام شده برای انجمن علمی اپتومتری ایران

پروژه های انجام شده طراحی گرافیک و چاپ

انجمن علمی اپتومتری ایران

بیشترین سفارشات دریافت شده از انجمن علمی اپتومتری ایران در زمینه طراحی پوستر بوده است. پس از طراحی پوستر و بدست آمدن قالب کلی همایش، سایر امور برگزاری همایش و سمینار از جمله: طراحی بنرهای خیر مقدم، بنرهای راهنما، استند و رول آپ، کارت دعوت و کارت سینه برای مراجعه کنندگان و برگزار کنندگان، پاکت نامه، سربرگ و اوراق اداری، کتاب راهنمای مقالات مطرح شده در سمینار و موارد دیگر به سرعت، کیفیت و دقت بالا طراحی شده و پس از دریافت تاییدیه راهی مرحله چاپ می شوند. در زیر برخی از پروژه های انجام شده را قرار دادیم.

همکاری با انجمن علمی اپتومتری ایران از چاپ امور کنگره سیزدهم شروع شد و تا کنگره شانزدهم ادامه داشت. در این سالها علاوه بر برگزاری سیمنارها و همایش های سالیانه، تمامی همایش ها و کنگره های داخلی و خارجی انجمن توسط استودیو گرافیک جوهری انجام شد. علاوه بر آن، افتخار همکاری با انجمن علمی خراسان را نیز برای ما به همراه داشت.

پوستر سیمنار اپتومتری تبریز
پوستر چهاردهمین کنگره سراسری علمی اپتومتری ایران
گواهینامه چهاردهمین کنگره سراسری علمی اپتومتری ایران
ست اداری چهاردهمین کنگره سراسری علمی اپتومتری ایران
پوستر سمینار دو روزه اپتومتری
پوستر اولین کنگره بین المللی اپتومتری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مدیترانه شرقی
پوستر سومین همایش سراسری دانشجویان اپتومتری ایران
گواهینامه سومین همایش سراسری دانشجویان اپتومتری ایران
دعوتنامه سومین کنگره سراسری دانشجویان اپتومتری ایران
کتاب خلاصه مقالات سومین همایش سراسری دانشجویان اپتومتری ایران
رول آپ استند سومین همایش سراسری دانشجویان اپتومتری ایران
اوراق اداری سومین همایش سراسری دانشجویان اپتومتری ایران
طراحی پوستر بینایی و پیری
طراحی پوستر سمینار فوق تخصصی اختلالات تطابقی چشم
طراحی پوستر پانزدهمین کنگره سراسری علمی اپتومتری ایران

شیوه طراحی

طراحی های انجام شده در استودیو گرافیک جوهری با توجه به سلیقه و درخواست مشتریان انجام می شوند و صرفا بیانگر حداکثر توانایی استودیو نیست. از زمان انجام این پروژه تا به امروز، ما پیشرفت هایی بسیاری کرده ایم. زیرا همواره رو به پیشرفت هستیم و هر لحظه خود را در حال آموزش قرار می دهیم. تجربه همکاری با مشتریان مختلف از داخل و خارج از کشور به ما نکات فراوانی را آموزش می دهد و از دریچه یادگیری به همکاری با مشتریانمان نگاه می کنیم. تفاوت در سلیقه ها منجر به ایجاد زیبایی می شود. پیشنهاد ما این است که برای شروع پروژه تان همین الان اقدام کنید و توانایی استودیو را با سلیقه خودتان محک بزنید. همینطور برای دیدن نمونه کارهای بیشتر با کلیک روی اینجا صفحه جدیدی را باز کنید.

فرصت همکاری فراهم است.

با طراحی های تاثیر گذار و تبلیغات با استراتژی، هدفمند و هوشمند، عادی بودن و صرفا زیبا بودن را کنار میزنیم و شما را فراموش نشدنی خواهیم کرد.