دوباره سازی لوگو فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران
پروژه های طراحی گرافیک و چاپ انجام شده برای فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران

پروژه های انجام شده طراحی گرافیک و چاپ

فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران

شروع همکاری با فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران با طراحی بنر پشت زمینه مسابقات بین المللی دراسفند ماه ۱۳۹۳ تهران در زمان مدیریت جناب آقای رضازاده بود. سپس با تغییر مدیریت فدراسیون، سفارش طراحی لوگوی لیگ وزنه برداری، تغییر لوگوی قبلی فدراسیون به لوگوی فعلی و طراحی اوراق اداری در ۲ نوع عمومی و مدیریتی به استودیو گرافیک جوهری سپرده شد. علاوه بر موارد فوق طراحی بنرهای مناسبتی، طراحی لوح تقدیر و گواهینامه های فدراسیون، طراحی و چاپ اوراق اداری و حسابداری، امور برگزاری همایش های فدراسیون از جمله طراحی بنرها، پوستر، کارت های ورودی، طراحی و چاپ کارت های پرسنلی و کارت های عضویت ورزشکاران و وزنه برداران خدماتی بود که توسط استودیو به فدراسیون ارائه شد.

طرح ساک دستی فدراسیون وزنه برداری
سربرگ و پاکت نامه فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران
طرح فولدر فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران
حکم قهرمانی فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران
طراحی لوگو کمیته لیگ فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران
دوباره سازی لوگو فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران
ست اداری فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران
بنر مسابقات فدراسیون وزنه برداری جمهوری اسلامی ایران

شیوه طراحی

طراحی های انجام شده در استودیو گرافیک جوهری با توجه به سلیقه و درخواست مشتریان انجام می شوند و صرفا بیانگر حداکثر توانایی استودیو نیست. از زمان انجام این پروژه تا به امروز، ما پیشرفت هایی بسیاری کرده ایم. زیرا همواره رو به پیشرفت هستیم و هر لحظه خود را در حال آموزش قرار می دهیم. تجربه همکاری با مشتریان مختلف از داخل و خارج از کشور به ما نکات فراوانی را آموزش می دهد و از دریچه یادگیری به همکاری با مشتریانمان نگاه می کنیم. تفاوت در سلیقه ها منجر به ایجاد زیبایی می شود. پیشنهاد ما این است که برای شروع پروژه تان همین الان اقدام کنید و توانایی استودیو را با سلیقه خودتان محک بزنید. همینطور برای دیدن نمونه کارهای بیشتر با کلیک روی اینجا صفحه جدیدی را باز کنید.

فرصت همکاری فراهم است.

با طراحی های تاثیر گذار و تبلیغات با استراتژی، هدفمند و هوشمند، عادی بودن و صرفا زیبا بودن را کنار میزنیم و شما را فراموش نشدنی خواهیم کرد.