فلسفه و هدف از برندینگ در استودیو گرافیک جوهری

فلسفه کار ما

خیلی مهم است که تمام عناصر برند شما مانند لوگو، رنگ، فونت، موسیقی، شخصیت (کاراکتر)، شکل و سبک تبلیغات با هم هماهنگ و دارای پیوستگی هنری و منطقی باشند.

موارد بالا عواملی هستند که تعیین می کنند آیا برند شما متمایز است یا خیر؟ و اینکه آیا برند شما در بازار رقابت ماندگار است. به همین دلیل است که برای ما برند موضوع بسیار مهمی است و طراحی نام تجاری و برند سازی در استودیو گرافیک جوهری با دقت و توجه انجام می شود. برندینگ فقط جایی نیست که داستان برند شما آغاز می شود، بلکه قابلیت ها و امکانات جایگاهی است که قرار است بدست آورید.

ویژگی های محتوای ساخته شده از جنس معنی

چاپ (دیجیتال و افست)

همانطور که برندسازی خاطره برندتان را در ذهن مخاطب قرار می دهد، چاپ به شما کمک می کند تا خاطره برندتان را در دستان مخاطبان قرار دهید. تبلیغات چاپی (آفلاین) هنوز هم یکی از موثرترین راه های تبلیغاتی است.

خدمات چاپ استودیو گرافیک جوهری

طراحی گرافیک و ویدیو

برندتان را با طراحی گرافیک و ویدیو زنده نگه دارید. بیشترین نوع تبلیغات در حال حاضر در حوزه تبلیغات بصری است.

خدمات طراحی گرافیک استودیو گرافیک جوهری

طراحی صفحات رسانه های اجتماعی

با مشتریان آینده و فعلی خود با طراحی های خلاقانه صفحات اجتماعی فعال در ارتباط باشید. هم در طراحی پست ها و مطالب (اینستاگرام) و هم در طراحی کاور های زیبا و چشم نواز (فیسبوک و توییتر). ما برای تحقق اهداف تبلیغاتی و برگزاری کمپین ها در کنار شما هستیم و با طراحی های منحصر به فرد کمکتان می کنیم.

طراحی صفحات رسانه های اجتماعی استودیو گرافیک جوهری

تولید خبرنامه های الکترونیکی

کسب و کارتان را با خبرنامه های طراحی شده زیبا ارتقا بدهید. خبرنامه های الکترونیکی به شما کمک می کنند که ارتباط مستمر با مخاطبانتان داشته باشید تا در بالاترین سطح اعتمادشان برای خرید بعدی قرار بگیرید.

تولید خبرنامه های الکترونیکی استودیو گرافیک جوهری

ویژگی های کمپین ساخته شده از جنس قدرت

راه اندازی تبلیغات کلیکی

با طراحی بنر های تبلیغاتی، هر کلیک را به مشتری و احتمال ها را به اقدام تبدیل کنید. هر گونه تغییری که برای تست و اجرای موثرترین کمپین ها نیاز دارید را انجام بدهید. همانطور که شما مخاطبانتان را بهینه سازی می کنید، ما هم تلاش می کنیم تا پیام تبلیغاتی کمپین شما به آنها برسد.

 

تبلیغات کلیکی و افزایش فروش آنلاین استودیو گرافیک جوهری

طراحی لندینگ پیج های عالی

با طراحی لندینگ پیج (صفحات فرود) و تبلیغات خلاقانه شما می توانید یک قیف فروش قدرتمند داشته باشید و به راحتی محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید. فقط لازم است که اهداف کمپین خود را با ما در میان بگذارید. ما به شما اطمینان می دهیم که لندینگ پیج شما برای تمام دستگاه ها بهینه سازی شود.

طراحی لندینگ پیج های عالی استودیو گرافیک جوهری

ویژگی های برند ساخته شده از جنس ماندگاری

طراحی هدایای تبلیغاتی خاص در استودیو گرافیک جوهری

سررسید، خودکار، فلش مموری و امثال این موارد تکراری است. در شأن شرکت شما نیست؟ برای ساخت هدایای تبلیغاتی ویژه باید اقدام کرد. ما برای شما هدایای ویژه ای طراحی می کنیم که برند شما را همیشه در ذهن ها ماندگار نگه دارد.

خدمات چاپ استودیو گرافیک جوهری

طراحی سایت و توسعه آن

یکپارچه سازی برندتان را با طراحی یک سایت قدرتمند محقق کنید. طراحی سایت به شما کمک می کند که برندتان را بیشتر و بهتر معرفی کنید و همینطور اطلاعات مخاطبانتان را جمع آوری کنید.

طراحی وبسایت و توسعه آن استودیو گرافیک جوهری

فرصت همکاری فراهم است.

با طراحی های تاثیر گذار و تبلیغات با استراتژی، هدفمند و هوشمند، عادی بودن و صرفا زیبا بودن را کنار میزنیم و شما را فراموش نشدنی خواهیم کرد.