طراحی و چاپ کاتالوگ گروه فن آوا
پروژه های طراحی گرافیک و چاپ انجام شده برای گروه فن آوا

پروژه های انجام شده طراحی گرافیک و چاپ

گروه فن آوا

گروه فن آوا جامع ترین هلدینگ ICT کشور است که هر ساله با شرکت در نمایشگاه های مختلف از جمله الکامپ آخرین دستاوردهای خود را ارائه می دهد. بنابراین طراحی های مرتبط با تبلیغات نمایشگاهی برای ایشان از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار است. شروع همکاری با گروه فن آوا با طراحی ملزومات برای تبلیغات نمایشگاهی از جمله طراحی استند، طراحی رول آپ، طراحی های قوم برد و لایت باکس های غرفه نمایشگاهی ایشان در نمایشگاه الکامپ شروع شد. پروژه ای بالغ بر ۱۰۰ متر مربع طراحی منحصر به فرد در مدت زمانی محدود. در همین دوره زمانی سفارش طراحی کارت ویزیت های گروه فن آوا و همینطور تمامی ۱۰ ارگان زیر مجموعه نیز به سفارشات اضافه شد. تیم استودیو ابتدا شروع به طراحی هویت بصری برای این مجموعه کردند و پس از تایید از مدیر عامل طراحی کارت ویزیت ها شروع شد و در نمایشگاه توزیع شد.

پس از دوران نمایشگاه، طراحی اوراق اداری این شرکت طبق هویت بصری طراحی شده انجام شد و پس از آن هم کاتالوگ گروه فن آوا توسط استودیو طراحی و چاپ شد. پروژه های دیگری در این مدت با زیر مجموعه های فن آوا از جمله فن آوا کارت انجام شد که همگی جز تجربه ها و افتخارات تیم ما است.

طراحی و چاپ استند و رول آپ برای فن آوا کارت
طراحی و چاپ استند و رول آپ برای فن آوا سیستم
طراحی و چاپ استند و رول آپ برای فن آوا سیستم
طراحی و چاپ استند و رول آپ برای فن آوا کارت
طراحی و چاپ استند و رول آپ برای داده سامانه فن آوا
طراحی و چاپ استند و رول آپ هوش تجاری برای گروه فن آوا
طراحی و چاپ استند و رول آپ fcp برای گروه فن آوا
طراحی و چاپ استند و رول آپ oracle برای گروه فن آوا
طراحی و چاپ استند و رول آپ soc برای گروه فن آوا
طراحی و چاپ سربرگ و اوراق اداری گروه فن آوا
طراحی و چاپ پاکت نامه گروه فن آوا
طراحی و چاپ کاتالوگ گروه فن آوا

شیوه طراحی

طراحی های انجام شده در استودیو گرافیک جوهری با توجه به سلیقه و درخواست مشتریان انجام می شوند و صرفا بیانگر حداکثر توانایی استودیو نیست. از زمان انجام این پروژه تا به امروز، ما پیشرفت هایی بسیاری کرده ایم. زیرا همواره رو به پیشرفت هستیم و هر لحظه خود را در حال آموزش قرار می دهیم. تجربه همکاری با مشتریان مختلف از داخل و خارج از کشور به ما نکات فراوانی را آموزش می دهد و از دریچه یادگیری به همکاری با مشتریانمان نگاه می کنیم. تفاوت در سلیقه ها منجر به ایجاد زیبایی می شود. پیشنهاد ما این است که برای شروع پروژه تان همین الان اقدام کنید و توانایی استودیو را با سلیقه خودتان محک بزنید. همینطور برای دیدن نمونه کارهای بیشتر با کلیک روی اینجا صفحه جدیدی را باز کنید.

فرصت همکاری فراهم است.

با طراحی های تاثیر گذار و تبلیغات با استراتژی، هدفمند و هوشمند، عادی بودن و صرفا زیبا بودن را کنار میزنیم و شما را فراموش نشدنی خواهیم کرد.